قوانین و مقررات افرا

هرگونه حتک حرمت به کادر افراد ممنوع است و پیگرد قانونی دارد.

اجاره تجهیزات

ارائه کارت شناسایی معتبر و واریز مبلغ ودیعه به قیمت دستگاه یا سفته دو برابر قیمت دستگاه ضروری است.

در صورت انصراف از درخواست پس از واریز وجه  در صورتی که تعهد بازگشت در قوانین و مقررات قسمت مربوطه آمده باشد مبلغ به کیف پول الکترونیکی شما بازگردانده خواهد شد.

ویزیت پزشکی و مامایی و پرستاری

در صورت انصراف از درخواست پس از واریز وجه در صورتی که حداقل ۶ ساعت نسبت به حضور کادر درمان بر بالین شما زمان باقی مانده باشد ۷۰ درصد وجه به حساب کیف پول الکترونیک شما بازگشت داده خواهد شد و در صورتی که کمتر از 3 ساعت زمان باقی مانده باشد ۳۰ درصد از وجه به حساب شما بازگشت داده خواهد شد.

مشاوره آنلاین

در صورت انصراف از درخواست پس از واریز وجه در صورتی که ۳ ساعت به زمان مشاوره باقی مانده باشد ۷۰ درصد و در صورتی که یک ساعت به زمان مشاوره باقی مانده باشد ۳۰ درصد از مبلغ به حساب الکترونیک شما واریز خواهد شد .

خدمات پرستاری و بهیاری

هرگونه هماهنگی باید در چارچوب اپلیکیشن و تلفن پشتیبانی انجام شود و در صورت هماهنگی به صورت حضوری و تلفنی با پرسنل افرا هیچگونه مسئولیتی در قبال پشتیبانی از شما نخواهد داشت و در صورت بروز خسارت پاسخگو نخواهد بود هماهنگی جهت مراقبت از بیمار بیش از ۶ ساعت و یا شبانه روزی فقط از طریق تلفن پشتیبانی امکان پذیر است.و فاکتور به صورت آنلاین صادر خواهد شد لذا از هماهنگی تلفنی یا حضوری با پرسنل جداً خودداری فرمایید.

کمک پرستار کمک بهیار مراقب بیمار

منظور از کمک پرستار شخصی است که دوره یکساله کمک پرستاری را گذرانده است منظور از کمک بهیار شخصی است که دوره سه ماهه بهیاری راگذرانده است منظور از مراقب بیمار شخصی است که به صورت تجربی مراقبت از بیمار را آموزش دیده است کادر درمانی این قسمت با توجه به مدرک تحصیلی کلیه امور مراقبتی و نظافتی مربوط به بیمار از جمله رسیدگی به امور تغذیه تهیه شده توسط بیمار حمام در تخت تغییر وضعیت امور مربوط به دفع هماهنگی با کادر پزشکی و پرستاری
جهت حمل و نقل به مراکز درمانی و منزل به صورت شیفت در گردش را دارند لذا دادن دارو و هر گونه اعمال به صورت تهاجمی و تزریقی در شرح وظایف پرسنل مربوطه نمی باشد در صورت انصراف از درخواست پس از واریز وجه در صورتی که بیش از ۶ ساعت به زمان حضور بر بالین بیمار باقی مانده باشد ۷۰ درصد و در صورتی که کمتر از سه ساعت از زمان حضور بر بالین بیمار باقی مانده باشد ۳۰ درصد از وجه به حساب الکترونیک شما بازگردانده خواهد شد.

فیزیوتراپی

کادردرمان موظف است راس ساعت مقرر بر بالین بیمار حضور یابد هزینه حمل و نقل بر عهده بیمار است که در فاکتور شما لحاظ گردیده است با توجه به تنوع در ارائه خدمات و تجهیزاتی که باید برای بیمار فراهم شود مبلغ خدمات فیزیوتراپی متغیر می باشد  پس از حضور بر بالین شما و ارائه توضیحات لازم مبلغ جلسات درمانی مشخص خواهد شد کلیه پرداختی‌ها باید در چارچوب اپلیکیشن و به صورت الکترونیکی انجام شود لذا از دادن هرگونه وجه نقد جداً خودداری فرمایید.

قوانین لغو رزرو و تجهیزات پزشکی

در صورتی که به هر دلیلی پس از واریز وجه از درخواست خود منصرف یا زودتر از موعد مقرر نسبت به بازگشت به وسیله اجاره داده شده اقدام فرمایید ۷۰ درصد مبلغ باقیمانده به کیف پول الکترونیکی شما بازگشت داده خواهد شد خواهشمند است در لحظه انعقاد قرارداد به متن قرارداد توجه کامل فرمایید .

شیرینی فروشی

وظیفه تامین بسته بندی ارسال و سلامت محصول بر عهده فروشنده مربوطه می باشد و افرا نقش هماهنگی بین فروشنده و خریدار را دارد در صورت انصراف از خرید پس از واریز وجه ۵۰ درصد از مبلغ پرداخت شده به حساب الکترونیکی شما بازگدانده خواهد شد و در صورتی که محصول تحویل شما داده شده باشد امکان عودت مبلغ وجود ندارد زمان تحویل محصول به دقت نسبت به چک کردن آن اقدام فرمایید بدیهی است پس از تحویل محصول افراد مسئولیتی در قبال آن نخواهد لطفاً پیش از سفارش محصول در قسمت گفت و گو کلیه سوالات و هماهنگی‌های مربوطه را با فروشنده انجام دهید و به دقت نسبت به زمان تحویل دقت فرمایید.

خدمات پرستاری

کلیه خدمات باید در چارچوب تجویز پزشک صورت پذیرد در صورتی که دستور کتبی پزشک در خصوص خدمات پرستاری از جمله تزریقات یا سرم‌تراپی دارید نسبت به رزرو کارشناس پرستاری اقدام فرمایید بدیهی است در صورت حضور کادر پرستاری بر بالین شما و عدم ارائه نسخه خدمات صورت نخواهد گرفت و مبلغ عودت داده نخواهد شد.

گل فروشی

لطفاً پیش از خرید اگر سوالی دارید از قسمت گفتگو کلیه هماهنگی های مربوط به زمان ارسال لحظه تحویل به دست شما شیوه بسته بندی و غیره را انجام دهید وظیفه تامین بسته بندی ارسال و سلامت محصول بر عهده فروشنده می باشد و افرا فقط نقش هماهنگی بین فروشنده و خریدار را دارد در صورت انصراف از خرید بلافاصله پس از واریز وجه ۱۰۰ درصد و در و در صورتی که سه ساعت یا بیشتر از زمان واریز وجه گذشته باشد ۵۰ درصد از مبلغ به کیف پول الکترونیک شما بازگردانده خواهد شد.

هدیه

لطفاً پس از خرید اگر سوالی دارید از قسمت گفت و گو از فروشنده بپرسید افرا فقط وظیفه هماهنگی بین شما و فروشنده را دارد لذا وظیفه بسته بندی ارسال و سلامت محصول بر عهده فروشنده می باشد در صورت انصراف از خرید در صورتی که بلافاصله پس از واریز وجه اطلاع داده شود 100 درصد و در صورتی که ۳ ساعت یا بیشتر از زمان واریز وجه گذاشته باشد ۵۰ درصد از مبلغ به کیف پول الکترونیک به شما بازگردانده خواهد شد بدیهی است پس از تحویل کالا مبلغی عودت داده نخواهد شد .

نظافت در منزل

اپلیکیشن افرا فقط وظیفه معرفی افراد مربوط به شما را دارد لذا در زمان عقد قرارداد دقت کافی را نسبت به انتخاب فرد مورد نظر داشته باشید تا از خسارات وارده جلوگیری شود.

مراقب سالمند کودک

هرگونه هماهنگی با شماره تلفن ثابت پشتیبانی صورت گیرد و از هماهنگی مستقیم با پرسنل جداً خودداری فرمایید افرا فقط نقش معرفی افرا جهت انجام امورات محوله را دارد لذا در زمان عقد قرارداد دقت کافی را نسبت به انتخاب فرد مورد اعتماد فرمایید تا از خسارات وارد جلوگیری شود.

تجهیزات پزشکی

لطفاً قبل از خرید هرگونه محصول کلیه سوالات خود را در قسمت گفت و گو از فروشنده بپرسید با توجه به حساسیت در تهیه و توزیع تجهیزات پزشکی امکان عودت تجهیزات پس از تحویل وجود نخواهد داشت در صورتی که کالای مربوطه ارسال شده باشد هزینه ارسال به علاوه ۲۰ درصد از مبلغ فاکتور به جهت جبران خسارت وارده به فروشگاه کسر و الباقی به حساب الکترونیک شما واریز خواهد شد .

آگهی فروش و اجاره

کلیه آگهی های مربوطه در این قسمت مربوط به به عموم مردم بوده و افرا فقط نقش معرفی این کالا ها را دارد لذا از پرداخت هرگونه وجه نقد قبل از تحویل کالا جداً خودداری فرمایید.

سفارش غذا و فست فود و کباب سرا

لطفاً قبل از سفارش محصول کلیه سوالات خود را در قسمت گفتگو از فروشنده بپرسید مسئولیت بسته بندی ارسال و سلامت محصول بر عهده فروشنده می باشد در صورت سفارش غذای رژیمی با توجه به مشکلات تهیه مواد اولیه و پیش فروش محصولات سبد غذایی در صورت انصراف از دریافت رژیم غذایی روزانه ۵۰ درصد از مبلغ باقیمانده به حساب الکترونیک شما واریز خواهد شد.

تجهیزات زخم

لطفاً قبل از ثبت سفارش محصول و واریز وجه کلیه سوالات خود را از قسمت گفت و گو از فروشنده بپرسید افرا فقط نقش هماهنگی بین فروشنده و خریدار را دارد با توجه به حساسیت تجهیزات پزشکی امکان عودت محصولات پس از واریز وجه وجود ندارد لذا دقت لازم را در خصوص سفارش محصول داشته باشد.

کارشناس زخم

ویزیت اولیه تنها به معنی بررسی زخم و دریافت شرح حال لازم و ارائه راهکار و راهنمایی و سفارش محصولات زخم جهت انجام اقدامات مراقبتی و و درمان است و در صورت تمایل به انجام پانسمان و خدمات درمانی باید پس از دریافت محصولات زخم نسبت به رزرو مجدد کارشناس زخم اقدام فرمایید با توجه به تقریبی بودن هزینه مراقبت از زخم و اقدامات مربوطه هزینه پانسمان تقریبی بوده و فاکتور بعدی به صورت الکترونیکی صادر خواهد شد لذا از پرداخت هرگونه وجه نقد و هماهنگی حضوری یا تلفنی با کارشناس زخم جداً خودداری فرمایید و در صورت نیاز به هماهنگی تلفنی از طریق تلفن ثابت پشتیبانی ۲۴ ساعته اقدام فرمایید.

نوبت دهی مطب

وظیفه تایید یا عدم تایید نوبت مطب بر عهده منشی مربوطه می باشد و افرا تنها نقش هماهنگی با توجه به نوبت های اعلام شده توسط منشی به شما را دارد و در صورت عدم ارائه خدمات لازم توسط مطب افرا مسئولیتی در این خصوص ندارد .

هزینه ارسال

کلیه هزینه های ارسالی با توجه به موقعیت مکانی و هماهنگی با فروشنده به صورت تعاملی محاسبه شده است که در برخی موارد به صورت جداگانه و برخی موارد در فاکتور صادره گنجانده شده است .

تناسب اندام و لیزر

افرا نقش هماهنگی بین شما و کلینیک زیبایی مربوطه را دارد انجام مشاوره تغذیه قبل از نوبت دهی واحد تناسب اندام و مشاوره پزشکی قبل از لیزر تراپی الزامیست.

طب سنتی

خدمات طب سنتی فقط در چارچوب ویزیت اولیه توسط پزشک طب سنتی و تجویز توسط ایشان صورت خواهد گرفت در صورتی که توسط پزشک طب سنتی ویزیت شده‌اید و دستور کتبی دارید نسبت به رزرو خدمات طب سنتی اقدام فرمایید بدیهی است پس از حضور کارشناس در منزل و عدم امکان نسخه خدمات خدمت مربوطه صورت نخواهد گرفت و مبلغ بازگشت داده نخواهد شد.

رزرو هتل

لطفاً قبل از واریز وجه در قسمت گفت و گو نسبت به پرسش سوالات خود از مسئولان هتل اقدام فرمایید افرا فقط نقش هماهنگی بین مسئول هتل و شما را بر عهده دارد در صورت انصراف از رزرو بلافاصله پس از واریز وجه ۱۰۰% و در صورتی که دو روز از زمان حضور شما در هتل باقی مانده باشد ۳۰ درصد و در صورتی که یک روز از زمان حضور شما در هتل باقی مانده باشد مبلغی به حساب شما بازگشت داده نخواهد شد.

ارائه مشاوره آنلاین

حضور در ساعت تعیین شده جهت مشاوره برای دو طرف الزامیست در صورتی که پس از گذشت ۱۰ دقیقه از زمان تعیین شده بیمار حضور نداشته باشد کارشناس می تواند ختم جلسه مشاوره را اعلام نماید و در صورتی که پس از گزارش ۱۰ دقیقه کارشناس مربوطه حضور نداشته باشد بیمار می تواند نسبت به عودت مبلغ خود به کیف پول الکترونیکی از طریق شماره تلفن ثابت و پشتیبانی آنلاین شبانه روزی افرا اقدام نمایند.

آزمایشگاه

وظیفه انجام نوبت از آزمایشگاه و گرفتن لوله بر عهده بیمار است و در صورت عدم امکان این امر در قسمت گفتگو  از کارشناس مربوطه سوال شود در صورتی که بیمار بخواهد نمونه مربوطه را به آزمایشگاه خاصی ارائه دهد پذیرش این امر منوط به پذیرفتن آزمایشگاه مربوطه است و کارشناسان افرا مسئولیتی در این خصوص ندارد.

آمبولانس

با توجه به متغیر بودن مکان و شرایط بیمار و پرستار همراه جهت هماهنگی‌ها در این خصوص فقط از طریق تلفن پشتیبانی امکان پذیر است لذا از هماهنگی به صورت حضوری و مستقیم با راننده و کادر درمانی پرهیز نمایید کلیه پرداختی ها فقط به صورت الکترونیک انجام می شود لذا از دادن هرگونه وجه نقد خودداری فرمایید افرا فقط نقش هماهنگی بین شرکت آمبولانس و شما را برعهده دارد لذا در لحظه عقد قرارداد دقت لازم را بفرمایید.

نیکوکاری

کلیه مبالغ به صورت مستقیم به حساب موسسه مربوطه یا کودک انتخاب شده توسط شما واریز می شود و هیچ گونه مبلغی به حساب افرا واریز نخواهد شد لذا امکان عودت مبلغ پس از واریز وجه وجود نخواهد داشت.